19 listopada, 2013

Spotkanie blogerek Rybnik, cz 1

Cześć! Jak wiecie (bądź i nie;)) w sobotę tj. 16 listopada odbyło się spotkanie blogerek w Rybniku. Organizatorkami tegoż spotkania były Anita i Emilia, którym bardzo serdecznie jeszcze raz dziękuję za zorganizowanie tej imprezy :)

Spotkanie odbyło się w Cowboy Inn.

Na samym początku wszystkie się sobie przedstawiłyśmy i każda z nas otrzymała przypinkę z imieniem i adresem bloga od przypinka.pl. Później zostałyśmy obdarowane paczkami (którą zawartość przedstawię później ze względu na awarię aparatu). 


Pierwszym punktem spotkania, była prezentacja zielonej herbaty Matcha od Organic MatchaPani Monika opowiedziała jak przebiega proces zaparzania i zbierania herbaty. Później miałyśmy szansę ją degustować. Pani Monika zaprezentowała nam również herbatę w kulkach z których wyrastały piękne kwiaty. Mogłyśmy również kupić takie kulki na co oczywiście się skusiłam
Kolejnym punktem spotkania była prezentacja kosmetyków Soraya przez Panią Dagnę. Dowiedziałyśmy się więcej o nowej linii kosmetyków. Mogłyśmy od razu obmacać i obwąchać całą kolekcję. Potem dostałyśmy produkty z tej właśnie serii i nie tylko :)
Ostatnimi gośćmi były Panie Brafitterki ze sklepu Vanilla Body Shop. Początkowo Panie wyjaśniły i zaprezentowały jak dobrze dobrać odpowiedni biustonosz, a jakie błędy popełniamy kupując zły stanik. Później wszystkie dziewczyny zostały dobrowolnie zmierzone i Panie były tak miłe, że dobrały odpowiedni rozmiar. Od Pań dostałyśmy pokrowiec do prania bielizny i kupony rabatowe na staniki klasyczne i sportowe :)
Później odbył się konkurs i losowanie :)

Następnie "wyłożyłyśmy karty na stół" i wymieniłyśmy się między sobą kosmetykami.
 i nie tylko ;)


Mnie osobiście spotkanie bardzo się spodobało, bo w końcu mogłam z kimś pogadać o kosmetykach dłużej niż 5 minut :D
Bardzo się cieszę, że mogłam Was wszystkie poznać (jedne bardziej, drugie mniej, ale jednak mogłam zobaczyć chociaż Wasze buźki na żywo :))
Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia następnym razem! ;*
Oraz podziękowania dla sponsorów spotkania

8 komentarzy: