04 maja, 2017

POWIĘKSZAJĄCY BALSAM DO UST | DIY

Już od jakiegoś czasu duża część kobiecego społeczeństwa choruje na zrobione usta. Nie od dziś wiadomo, że pełne usta wyglądają po prostu dobrze. Jednak nie każda z nas na taki zabieg się zdecyduje, ze względu na zasoby finansowe, strach przed igłami czy wątpliwości, że zabieg pójdzie źle. Jest to jak najbardziej zrozumiałe! Dlatego dla takich osób świetnie powinny sprawdzić się wszystkie drogeryjne i bardziej ekskluzywne produkty powiększające doraźnie. 


Jeśli chcecie kompletnie pojechać po kosztach, a dodatkowo lubicie robić kosmetyki samodzielnie, to zapraszam do dalszego czytania :-)

Czas przygotowania: 15 minut

Działanie i właściwości: nawilżające, nabłyszczające, łagodzące, powiększające usta (dzięki zawartości olejku miętowego, który drażni receptory przez co nieświadomie układamy usta w inny sposób i wówczas wydają się optycznie większe)

 

Skład: olej z awokado (persea gratissima oil), wosk pszczeli biały (cera alba), olej rycynowy (oleum ricini), eteryczny olejek miętowy (mentha arvensis leaf oil)


Sposób przygotowania:
10 ml oleju z awokado, 1 ml oleju rycynowego i 6 ml wosku pszczelego podgrzewamy w kąpieli wodnej aż do rozpuszczenia wszystkich pastylek wosku. Odczekujemy ok 5 minut aż wszystko się ostudzi, po tym czasie dodajemy od 4 do 8 kropel eterycznego olejku miętowego. Dokładnie mieszamy i przelewamy do wcześniej zdezynfekowanych pojemniczków. Gotowe!Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza