06 listopada, 2016

Aktualizacja, październik 2016


To, że pada, a włosy wyglądają źle w dniu kiedy przychodzi mi zrobić zdjęcia do aktualizacji zaczyna robić się jakąś tradycją. Mimo wszystko, próbuję robić co mogę i nawet jakoś to wygląda, chociaż trwa wtedy dwa razy dłużej. 


Wypadanie nie daje mi spokoju i powoli tracę wszystko co udało m się osiągnąć w ciągu całego roku. Dlatego w tym miesiącu postawiłam na ostateczną ostateczność – kozieradkę. Już współczuję współlokatorce i wszystkim dookoła :D Ale czego się nie robi dla włosów. Postawiłam na wcierkę przed każdym myciem, a nie codziennie (chociaż ostatnio to się nie wyklucza, bo włosy myję codziennie, ale mam wrażenie, że przez ciągłe stosowanie wcierek praktycznie dzień w dzień skalp zaczął mi się buntować) Podobno kozieradka nie tylko dobrze wpływa na wypadanie, ale też na przedłużenie świeżości. Pożyjemy zobaczymy.


Reszta pielęgnacji zostaje z zeszłego miesiąca. Jedyną nowością jest dodawanie pompki oleju do maski/odżywki. Wydaje mi się, że te produkty nie jest dla moich włosów wystarczająco nawilżająca i najzwyczajniej w świecie są za lekkie. Już nie mogę się doczekać aż je wykończę.O podcięciu już marzę, ale chyba zdecyduję się na nie dopiero pod koniec roku. Nie wykluczam tego sporego, bo jeszcze jest co podcinać.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza